mail bunny

Ny e-postadresslista för Delkurs 5, HT 06!


Här nedan återfinnes f n (20/11 2006) 87 st e-postadresser till studenterna på kursen. Kolla gärna att uppgifterna stämmer - och fortsätt att komplettera listan!

- OBS att det givetvis är helt frivilligt att ha med sin e-postadress på listan. Det är dock väldigt praktiskt. Och man kan ju skaffa sig hur många e-postadresser som helst, t ex kan man ha en speciell webb-mail-adress endast avsedd för kurs-ändamål om man så önskar... Klicka här om du vill hitta en e-post-service som passar dig bäst. Utbudet är som synes enormt...

Sänd gärna ett mail till christer.nilsson@pharm.gu.se om du vill justera någon uppgift!

(PS - adresserna är "anti-spam"-skyddade, d v s källkoden för e-post-adresserna i dokumentet är "html-character-kodad")


N A M N: KLICKBAR E-POSTADRESS:
Ahmed Adel Abdullah ahmedkhatab@yahoo.com
Sazan Abdulrahman sazan84@hotmail.com
Elin Ahlin ferromyn@hotmail.com
Memona Ali gusalime@student.gu.se
Benny Andersson andersson_benny@yahoo.se
Ramtin Atifeh ratifeh@hotmail.com
Fakhradin Babahajiany oraftari@hotmail.com
Mia Bergstrand mia.bergstrand@student.gu.se
Angelina Bernardi lina_be@hotmail.com
Jolina Berndtsson lina.berndtsson@hotmail.com
Anna Björkman annafrance84@hotmail.com
Josefine Björkström josephine8503@hotmail.com
Andreas Bringman andreas.bringman@gmail.com
Hülya Bulay hulya_b83@hotmail.com
Anna Dahlgren anna_dahlgren@spray.se
Karin Dahlström carin_dahlstrom@hotmail.com
Maryam Ebrahimzadeh gusebrma@student.gu.se
Christian Ehn killeisvart_gbg@hotmail.com
Martin Eklund jagsmartdudum@hotmail.com
Josefine Ekman gusekmjo@student.gu.se
Karin Ekman gusekmka@student.gu.se
Beatrice Elofsson bea_elo@hotmail.com
Therese Ericsson tessane84@hotmail.com
Nico Fara nico@minpost.nu
Nikola Fara nico2@comhem.se
Camilla Fardell gusfarca@student.gu.se
Lisa Franzén lisa.franzen@student.gu.se
Anna Hedman anna_xyz@hotmail.com
Mia Hoac miahoac@hotmail.com
Mohamed Ibrahim mohamed.ibrahim@gmail.com
Roshanak Jabbari gusjabro@student.gu.se
Elisabet Jarvid elisabet_jarvid@hotmail.com
Camilla Karlsson milla1977@hotmail.com
Lars Karlsson chosen@larsduo.com
Hanna Klasson hannacclaesson@hotmail.com
Milad Kouchek milad418@hotmail.com
Jennie Kvist jennizens@hotmail.com
Linn Kärnberg linnkarnberg@hotmail.com
Carolina Lager linalager@yahoo.com
Nima Yooshij Abolhassani Larkinimalarki@hotmail.com
Peter Larsen guslarsep@student.gu.se
Ying Shiuan Lee ying_s_lee@hotmail.com
Diana Lindberg guslidia@student.gu.se
Jenny Lindstedt Jennylindstedt@hotmail.com
Josefina Lindstén josefina_l@hotmail.com
Helena Ljungqvist helena_ljungqvist@home.se
Sophie Lorenz Sophie__Lorenz@hotmail.com
Anna Lundin lundin1983@hotmail.com
Jennifer Ly lyjenn@gmail.com
Martina Magnusson m-zone@rocketmail.com
Susanne Malmberg susse_malmis@hotmail.com
Therese Moberg therese_moberg@yahoo.se
Anna Mårtensson blackadder_anna@spray.se
Lisa Nguy lisa@awarehosting.com
Christa Nilsson gusnchri85@student.gu.se
Ellika Norén ickan15@hotmail.com
Gunilla Norrsjö gunilla.norrsjo@telia.com
Christina Olsson chrisolsson438@hotmail.com
Karin Olsson kaaarin84@hotmail.com
Malin Olsson malin_olsson@home.se
MaryGrace Olsson marygrace.olsson@gmail.com
Mikael Olsson gusomika80@student.gu.se
Niklas Pernevi niklas.pernevi@gmail.com
Amelia Persson amelia1@hotmail.com
Paula Petersson paula.petersson@student.gu.se
Pontus Plath pontusplath@yahoo.se
Mina Ranjbar nina_nina_bobina@hotmail.com
Mikael Ringh gusrimik@student.gu.se
Sahar Roshanbin sahar.roshanbin@gmail.com
Linda Rörqvist lindizz@hotmail.com
Parshin Saadatirad parshin.saadatirad@gmail.com
Linnéa Schmidt linneaschmidt@yahoo.se
Alexander Shah alexandershah@hotmail.com
Emma Sigfridsson emma.sigfridsson@spray.se
Mitra Soltanpanah mitra_zag@hotmail.com
Bodil Stillesjö b_stillesjo@yahoo.se
Sheida Vaezi sheida_oxford@hotmail.com
Frida Strobel Wallin frajland@hotmail.com
Emelie Sörqvist sorqvist_emelie@hotmail.com
Karima Ben Tabah karima_tabah@hotmail.com
Martin Tamtè gustamma@student.gu.se
Geraldine Tapia lady_reaver@hotmail.com
Kaveh Teimori kaveh_teimori85@hotmail.com
Anna Torstensson torstensson1@goteborgnet.se
My Truong my_sockernos@hotmail.com
Sara Wallman sarawallman@hotmail.com
Sara Wulcan sarawulcan@hotmail.com