mail bunny

Ny e-postadresslista för Delkurs 5, HT 05 - VT 06!


Här nedan återfinnes f n (16/12 2005) 95 st e-postadresser till studenterna på kursen. Kolla gärna att uppgifterna stämmer - och fortsätt att komplettera listan!

- OBS att det givetvis är helt frivilligt att ha med sin e-postadress på listan. Det är dock väldigt praktiskt. Och man kan ju skaffa sig hur många e-postadresser som helst, t ex kan man ha en speciell webb-mail-adress endast avsedd för kurs-ändamål om man så önskar... Klicka här om du vill hitta en e-post-service som passar dig bäst. Utbudet är som synes enormt...

Sänd gärna ett mail till christer.nilsson@pharm.gu.se om du vill justera någon uppgift!

(PS - adresserna är "anti-spam"-skyddade, d v s källkoden för e-post-adresserna i dokumentet är "html-character-coded")


N A M N: KLICKBAR E-POSTADRESS:
Jenny Aldénalden_jenny@hotmail.com
Carina Anderssoncnix82@hotmail.com
Erik Anderssonanderssonerik84@hotmail.com
Emil Andréassonemil.andreasson@home.se
Emma Andreassongusanemm@student.gu.se
Catharina Ankarstrandcatharina_a16@hotmail.com
Ario Asmarariotha@hotmail.com
Caroline Bengtssontrollfia50@hotmail.com
Tony Bergkvisttony_bergkvist@hotmail.com
Maria Bookmariabook@hotmail.com
Johanna Borgstedtjohanna_nr22@hotmail.com
Andreas Bringmanbh03bran@medstud.gu.se
Adrian Bykowskielektronisse@hotmail.com
Emmelie Cansbyemmelie_cansby@hotmail.com
Cecilia Carlbergcecilia_carlberg@hotmail.com
Rikard CarlssonRikardcarlsson77@hotmail.com
Rhona Clarkerhona@liberal.se
Helena Dahlqvisthelena_dahlqvist@hotmail.com
Anna Danielssonah03daan@medstud.gu.se
Maryam Ebrahimzadehgusebrma@student.gu.se
Jonas Edvardssonedvardsson_jonas@hotmail.com
Mikael Ekvallmikaelekvall@hotmail.com
Samuel Eryderyd16@hotmail.com
Joseph Fernandofesoj_777@hotmail.com
Olga Finkovskayafinkovskaya@hotmail.com
Hamed Gholipourhgz1984@hotmail.com
Cecilia Gunnarssoncecilia.gunnarsson@gmail.com
Helena Gustafssonhelena_gusten@hotmail.com
David Halldavid_hall82@yahoo.com
Magnus Hansenapotekaren@hotmail.com
Maria Hanssonhansson45@hotmail.com
Solmaz Hedayatisolmaz_hedayati@hotmail.com
Anna Heedanna_heed@hotmail.com
Malin Hellnersingit36@hotmail.com
Kristin Henrikssonpyran82@hotmail.com
Annie Hillerströmanniehillerstrom@hotmail.com
Hanna Holgerssonhanna.holgers@telia.com
Ann Holmbergann_holmberg66@hotmail.com
Marianne Hulthénmarianneh@spray.se
Anton Hübnerantonhubner@hotmail.com
Mikko Hölttämikko_holtta@hotmail.com
Camilla Ingesoncamilla_ingeson@hotmail.com
Rana Jaberranaissam2@hotmail.com
Zeinab Jafferdream_zj@hotmail.com
Sofia Jonhedesjonhede@passagen.se
Lina Jonssonliinaa@yahoo.com
Cecilia JönssonCeciliaJ_nsson@hotmail.com
Parvin Kamangarparvin_kamangar@yahoo.com
Una Kjällquistkb01kjun@chestud.chalmers.se
Maria Knutssonmariaknut@hotmail.com
Ali Kouchekalikouchek@yahoo.se
Sadete Krasniqisadete72@hotmail.com
Sandra Lidbergsannaxxx@hotmail.com
Jenny Lidströmjennylidstrom@yahoo.se
Anna Lindbladlindblad_anna@hotmail.com
Josefina LindsténJosefina_l@hotmail.com
David Lindvalldavid.lindvall@medkem.gu.se
Karin Lomanguslomka@student.gu.se
Madelene Lundgrenmadixen@home.se
Suzanna Lövgrensanna_42@hotmail.com
Mustafa Matlakx_mustafa@hotmail.com
Gustaf ModigGustaf.Modig@teknlk.lth.se
Rebecca Myrbergebananernafina@hotmail.com
Peter NguyenCoolman1802@hotmail.com
Caroline Nilssongusnilsca@student.gu.se
Maja Nilssonnilssonmaja@hotmail.com
Ulrika Nimbladulle999@hotmail.com
Ove Norder gusnorov@student.gu.se
Ida Nyströmidanystrom@hotmail.com
Anna Olssonanna.emelie@hotmail.com
Annie Palstamanninona@hotmail.com
Sofia Pedersensofiapedersen@spray.se
Paula Peterssongusppaul@student.gu.se
Sanna Petterssonsannapettersson222@hotmail.com
Dinko Rekicdinkorekic@passagen.se
Lina Rosengrenlinarosengren@hotmail.com
Sahar Roshanbinsaharina_00@hotmail.com
Parshin Saadatiradparshin.saadatirad@gmail.com
Johan Salvénjohan.salven@semera.se
Anna Sandéngussandean@student.gu.se
Volkan Sayins.volkan@gmail.com
Jenny Silfversparrejennysparris@hotmail.com
Erik Studererikstuder@gmail.com
Camilla Svenbergcamilla.svenberg@telia.com
Magnus Svenssonmagnus.svensson@mbox304.swipnet.se
Mattias Svenssonmattas_82@hotmail.com
Elin Sörmanelin_sorman@hotmail.com
Sara Ulfhielmsara_ulfhielm@hotmail.com
John Utterjohn.u@home.se
Sheida VaeziSheida_oxford@hotmail.com
Anna Vilhelmssongusvilan@student.gu.se
Linda Vinbladhlindavinbladh@yahoo.se
Elisabeth Waldwaldelisabeth@hotmail.com
Kristina Yilmazkristina_y84@hotmail.com
Johanna Åkessongusakejoh@student.gu.se