mail bunny

E-postadresslista för Delkurs 5, HT 03 - VT 04


Här nedan återfinnes f n (8/1 2004) 95 st e-postadresser till studenterna på kursen. Kolla gärna att uppgifterna stämmer - och fortsätt att komplettera listan!

- OBS att det givetvis är helt frivilligt att ha med sin e-postadress på listan. Det är dock väldigt praktiskt. Och man kan ju skaffa sig hur många e-postadresser som helst, t ex kan man ha en speciell webb-mail-adress endast avsedd för kurs-ändamål om man så önskar... Klicka här om du vill hitta en e-post-service som passar dig bäst. Utbudet är som synes enormt...

Sänd gärna ett mail till christer.nilsson@pharm.gu.se om du vill justera någon uppgift!


N A M N: KLICKBAR E-POSTADRESS:
Mohamed M. Adam xgorgor@yahoo.se
Åsa Alexandersson alexandersson73@hotmail.com
Anna-Maria Andersson annamia_68@hotmail.com
Daniel Anderssondanielando@hotmail.com
Malin Andersson mmaalin@hotmail.com
Maria Anderssonah01anma@medstud.gu.se
Mahdieh Arammahdieharam@hotmail.com
Niklas Aronsson niklas@aronsson.nu
Johan Aurelius johan_aurelius@hotmail.com
Caroline Averius caverius@hotmail.com
Nahid Bahramian nahid.bahramian@telia.com
Maria Bergagård mbergagard@hotmail.com
Linnea Björklundlinneabjorklund@hotmail.com
Evelina Björnsson evelina1@rocketmail.com
Karin Bredin bredin_karin@hotmail.com
Henrik Bylund h_bylund@spray.se
Camilla Bäckman millan_square@hotmail.com
Susanne Casserstedt alice_susanne@hotmail.com
Elisabet Carlssonbetsi_81@hotmail.com
Karin Christenson karinmargaretha@hotmail.com
Jessica Crespo jessica_crespo@hotmail.com
Anders Danielsson danders36@hotmail.com
Anna Djurberg annadjurberg@hotmail.com
Nicholas Drakenhammar nicolaban@hotmail.com
Maria Edmundson ah01edma@medstud.gu.se
Karin Edvardsson proppelinan@hotmail.com
Cecilia Eneqwist cecilia.eneqwist@spray.se
Niclas Engene niclasengene@hotmail.com
Fredrik Engström fradde@hotmail.com
Kerstin Engström kerstin_engstrom@hotmail.com
Leif Eriksson lh00erle@medstud.gu.se
Alexandra Fondell fondella@hotmail.com
Johanna Fondell vonjojo@hotmail.com
Tanja Greter Tanja@goteborg.utfors.se
Cecilia Gustafsson ceciliagustafsson@hotmail.com
Martina Haggrenah01hama@medstud.gu.se
Hanna Hedman hannahedman@hotmail.com
Anna Hendeby lh01hean@medstud.gu.se
Gisela Hernestål-Butlergiselabutler@yahoo.com
Cecilia Hjalmarssoncicci@minpost.nu
Frida Holmbergfridaholmberg@hotmail.com
Sandra Huskanovicsandra__h@hotmail.com
Linnea Höjerlinniluttan@hotmail.com
Johan Ingemarson johaningemarson@hotmail.com
Louise Isakssonlh01islo@medstud.gu.se
Shahrbanoo Jafariah01jame@medstud.gu.se
Karin Johanssonkafejo@hotmail.com
Rebecca Johansson pyri@hotmail.com
Therese Johansson therese_granvik@hotmail.com
Christian Karlsson apotekarien@telia.com
samt
ah01kach@medstud.gu.se
Roza Kazemi roz_k82@hotmail.com
Anneli Koivistoannelikoivisto@hotmail.com
Madeleine Lansmark madeleine.lansmark@spray.se
Nadia Layouninadia_la@hotmail.com
Eva Leséneva.lesen@telia.com
Sofia Lindblad gummiband98@hotmail.com
Sara Lithgrrr_woff@hotmail.com
Anette Lundberg lh01luan@medstud.gu.se
Jenny Magnussonjennymagnusson81@hotmail.com
Ida Mathiesen Solvangida_solvang@yahoo.com
Hala Samir Matihala_samir@hotmail.com
Ana Miketaane_gbg@yahoo.se
Tina Motallebzadehslitza@hotmail.com
Stina Nilssonn.stina@telia.com
Andreas Olofsson Andreasolofsson@yahoo.com
Caroline Olsson caol1978@hotmail.com
Lisa Olsson ah00olli@medstud.gu.se
Olov Olssonah01olol@medstud.gu.se
Thaher Pelaseyedpelaseyed@hotmail.com
Aron Revesz aron_revesz@hotmail.com
Mikael Ryttinger mryttinger@yahoo.se
Karin Rådström Karin_raadstroem@hotmail.com
Gustav Sjöstrandwaranen@hotbrev.com
Ida Solvang ida_solvang@yahoo.com
Gert Svensson gert.smurfen@swipnet.se
Karin Svensson karin81@rocketmail.com
Lina Svensson lhsvensson@hotmail.com
Laleh Taherilalehtaheri@hotmail.com
Parzhin Tahir tparzhin@hotmail.com
Maria Tengstrandmaria.tengstrand@spray.se
Leah Thellbroleah_bergstrom@hotmail.com
Lina Thorénlina_thoren@hotmail.com
Sofia Tidstrand sofia@tidstrand.com
Michelle Tram lh01trmi@medstud.gu.se
Annie Walsh ah00anan@medstud.gu.se
Josefine Wase j_wase@hotmail.com
Paolina Weidinger n.p@minmail.net
Jennie Wettergrenjennie_we@hotmail.com
Jonas Wikströmjonnydd78@hotmail.com
Caroline Wingolfcarolinewingolf@hotmail.com
Jiann Hua Yeuyeujiann@telia.com
Martin Zakariassonlh01maza@medstud.gu.se
Eric ÖhrnEricOhrn@hotmail.com
"Mattias" ???mattel77@hotmail.com