mail bunny

E-postadresslista för Delkurs 5, HT 04!


Här nedan återfinnes f n (12/11 2004) 87 st e-postadresser till studenterna på kursen. Kolla gärna att uppgifterna stämmer - och fortsätt att komplettera listan!

- OBS att det givetvis är helt frivilligt att ha med sin e-postadress på listan. Det är dock väldigt praktiskt. Och man kan ju skaffa sig hur många e-postadresser som helst, t ex kan man ha en speciell webb-mail-adress endast avsedd för kurs-ändamål om man så önskar... Klicka här om du vill hitta en e-post-service som passar dig bäst. Utbudet är som synes enormt...

Sänd gärna ett mail till christer.nilsson@pharm.gu.se om du vill justera någon uppgift!


N A M N: KLICKBAR E-POSTADRESS:
Kristina Adbo kristina_adbo@hotmail.com
Emelie Ahlberg emelie_ahlberg@spray.se
Hannah Ajell hannah.ajell@mail.com
Emil Andreasson alime7@hotmail.com
Patrik Aronsson puttearon@hotmail.com
Eva Axelson ah02axev@medstud.gu.se
Magdalena Bengtsson jan.bengtsson1@telia.com
Joakim Bergström joakim.bergstrom2@comhem.se
Sofia Björkdahl bizzi_b@hotmail.com
Charlotta Björklundlotta_b79@hotmail.com
Lisa Boström mikaelisa@hotmail.com
Sofie Brange s_brange@hotmail.com
Sejla Brkic sejla_2004@hotmail.com
Kristina Carlsson kristina.carlsson@home.se
Suzi Choha suzichoha@hotmail.com
Rhona Clarke rhona@liberal.se
Maria Dahlberg mariadahlberg_82@hotmail.com
Monika Dahlberg monika_dahlberg@hotmail.com
Tafti Narges Dehghani pantea_tafti@hotmail.com
Anna Egnor egnor@hotmail.com
Åsa Fransson asa_fransson@hotmail.com
Rozita Hadizadeh rozitah1910@yahoo.se
Annasara Hansson annasara_hansson@hotmail.com
Karin Hansson karinhansson@mail.com
Anna Heed anna_heed@hotmail.com
Solmaz Hejazifar solmazhejazifar@hotmail.com
Bettina Hernius tina.hernius@nematus.se
Lena Hjelm lenahjelm@hotmail.com
Maria Jarenmark miius_piius@hotmail.com
Carl Johanssonc-c.johansson@telia.com
Caroline Johansson bygrinden1@hotmail.com
Lina Johansson linajohansson23@hotmail.com
Lovisa Johansson fixxer_82@hotmail.com
Maria Johansson maria_govik@hotmail.com
Rebecka Josefsson rebeckajosefsson@hotmail.com
Mahssa Karimi mahssa_k@yahoo.com
Alexandra Karlström alexa.k@spray.se
Sadete Krasniqi sadete72@hotmail.com
Sara Larsson lh02lasa@medstud.gu.se
Solvej Lauritzen sollau@hotmail.com
Anna Levin ah02lean@medstud.gu.se
Jenny Lidström jennylidstrom@yahoo.se
Susanne Lilja susanne_lilja@hotmail.com
Annika Lindskog annika_lindskog@yahoo.se
Elin Ljunggren ljungan43@hotmail.com
Daniel Löfgren dandido@hotmail.com
Tomas Mattsson mattssonpertomas@hotmail.com
Irina Midenfjord irina@girl4god.com
Mahsa Monazamkia mamo103@hotmail.com
Elin Nilsson elin_maria_nilsson@hotmail.com
Maja Nilsson nilssonmaja@hotmail.com
Sofia Nordlander sofianordlander@hotmail.com
Elnaz Ojagh elnaz_ojagh@hotmail.com
Ellinor Ottossonellinor.ottosson@swipnet.se
Annie Palstamanninona@hotmail.com
Sören Persson soren.persson3@comhem.se
Therese Petterssontp_tessan@hotmail.com
Farhad Rahavard farhad_rahavard@hotmail.com
Pia Rosén rosenpia@lycos.com
Christina Roth christina.roth@home.se
Anne Runström willebullen@compaqnet.se
Shahla Saghezi shahlasaghezi@hotmail.com
Hanna Salsgård salsgard@hotmail.com
Sofia Sandbergsoffffi@hotmail.com
Sartip Sardar sartip@yahoo.se
Oscar Schyggeoscar_schygge@hotmail.com
Charlotte Sjöberg joannacharlotte@yahoo.se
Moa Sjöberg Moa_827@hotmail.com
Åsa Sjölund asa_sjolund@hotmail.com
Ingrid Staberg sommarkramar@hotmail.com
Marie Strandlund fmuslii@hotmail.com
Caroline Strålenstam lilla_straalis@hotmail.com
Maria Svärdhmia_svardh@hotmail.com
Jeanette Söderbomjeanette_soederbom@hotmail.com
Helen Tedeholmhtedeholm@hotmail.com
Martin Tegeling martin_tegeling@hotmail.com
Hanna Tholinhtholin@hotmail.com
Camilla Thörling camilla_th@spray.se
Tran Ai Jun aijunt@telia.com
Jessica Wall jessi@televinken.mine.nu
Dannia Wangdiiw@rocketmail.com
Anna Whass awhass@hotmail.com
Maria Wideqvist mariawideqvist@hotmail.com
Cecilia Wikström cissiwikstrom@hotmail.com
Misak Yazdi misak_y@hotmail.com
Cecilia Överdahl cilly16@hotmail.com