mail bunny

E-postadresslista för Delkurs (4)/5(!) HT 2002


Här nedan återfinnes f n (17/12 2002) 79 st e-postadresser till studenterna på kursen. Kolla gärna att uppgifterna stämmer - och fortsätt att komplettera listan!

- OBS att det givetvis är helt frivilligt att ha med sin e-postadress på listan. Det är dock väldigt praktiskt. Och man kan ju skaffa sig hur många e-postadresser som helst, t ex kan man ha en speciell webb-mail-adress endast avsedd för kurs-ändamål om man så önskar... Klicka här om du vill hitta en e-post-service som passar dig bäst. Utbudet är som synes enormt...

Sänd gärna ett mail till christer.nilsson@pharm.gu.se om du vill justera någon uppgift!


N A M N: KLICKBAR E-POSTADRESS:
Åsa Alexanderssonalexandersson@hotmail.com
Sawsan Aljazrawimisspearl@telia.com
Ida Anderssonida.andersson@ebrevet.nu
Lena Anderssonlh00anle@medstud.gu.se
Malin Anderssonroccad@hotmail.com
Michael Anderssonmckoy@hotmail.com
Linda Augustssonlindaaugustsson@hotmail.com
David Berglundmonchichi_david@hotmail.com
Anna Björklundah00bjan@medstud.gu.se
Johan Bourghardtjohan_bourghardt@hotmail.com
Klara Bramfeldtklarabramfeldt@hotmail.com
Pei Pei Chautwister_je@hotmail.com
Anders Dahlskurtkeps@telia.com
Rhoda Elmirhoda_elmi@hotmail.com
Lisa Elmbergah00elli@medstud.gu.se
Leif Erikssonncc1701@telia.com
Ulrika Erikssonah00erul@medstud.gu.se
Ghio Ferroni Frickstarcrazy@lycos.com
Hanna Gleerup hanna.gleerup@telia.com
David Gustafsson davidoo@hotmail.com
Linn Gustafsson linn.gustafsson@mail.com
Elin Hagelin elin_hagelin@hotmail.com
Frida Hagnestål frida.hagnestal@spray.se
Sofia Heigis lh00heso@medstud.gu.se
Sharareh Izadkhasti lh00izsh@medstud.gu.se
Shahrbanoo Jafariah01jame@medstud.gu.se
Axel Janssonaxel@medstud.gu.se
Ann-Charlott Johanssonanoraka@hotmail.com
Elisabeth Johansson ah00joel@medstud.gu.se
Helena Johansson helskena@hotmail.com
Pernilla Jonssonlh00jope@medstud.gu.se
Christina Junvik lh00juch@medstud.gu.se
Marie Kalm m_kalm@hotmail.com
Magdalena Kegel lh00kema@medstud.gu.se
Stina Kiellarson lh00kist@medstud.gu.se
Rainer Korkeamaa ah00kora@medstud.gu.se
Helena Kronberg ah00krin@medstud.gu.se
Sara Landgren s_landgren@hotmail.com
Martin Larsson lh00lama@medstud.gu.se
Jon Schiötz Lagerström jon_sc81@hotmail.com
Sofia Lindblad gummiband98@hotmail.com
Karin Lindgren karinlindgren_81@hotmail.com
Evelina Lindholm evelina_lindholm@hotmail.com
Karin Ljungström karinkar22@hotmail.com
Patrick Lorén patrick1972@hotmail.com
Åsa Lothigius asa_lothigius@hotmail.com
Madelene Lundgren lh00luma@medstud.gu.se
Magnus Lönquist mmm_magnus@hotmail.com
Susanne Löwgren susanne79@telia.com
Karolina Magulska lh00maka@medstud.gu.se
Sebastian Malmström seb_malm@hotmail.com
Susanna Myrberg fragariavesca@hotmail.com
Ellinor Nielsen ah00niel@medstud.gu.se
Niklas Nilsson nicke1nilsson@hotmail.com
Lina Odqvist lina_odqvist@hotmail.com
Ann Olofssonann_olofsson@yahoo.se
Erika Persson erika78p@hotmail.com
Linda Petterssonlilloll@hotmail.com
Zara Pouryadullahpouryadulla@telia.com
Hanna Reinebranthannareine@hotmail.com
Johan Roosjohan_a_roos@hotmail.com
Anna Rudvik annarudvik@hotmail.com
Philippa Rydbeck philippa.rydbeck@spray.se
Ferial Sabetghadamfsabetghadam@hotmail.com
Veronika Sjöstrandvirrens@hotmail.com
Cecilia Stakebergcecilia2002@hotmail.com
Louise Strandberg lh00stlo@medstud.gu.se
Klara Svenssonlh00svkl@medstud.gu.se
Martin Svenssonmartin.svensson@mbox332.swipnet.se
Carolina Tilly carolina.tilly@minmail.net
Kikam To kikamto@hotmail.com
Annie Walsh ah00anan@medstud.gu.se
Maria Wåhlin wojlock@spray.se
Caroline Wångehag ah00waca@medstud.gu.se
Olivia Öggesjö livva@hotmail.com
Christina Örnehage Almquist ah00orch@medstud.gu.se
- även:
chichi@lidkoping.mail.telia.com
Sara Östberg sara.oestberg@bredband.net
Malin Östbring Carlsson baangen@hotmail.com